TIKPAT MĪKSTI, TIKAI AR CITU NOSAUKUMU. Sēžammaisi “Pušku pušku” tagad būs – “Slowdown”
Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +371 271 08489 E-pasts: info@slowdown.lv

Citi

65x45 cm 
No € 23 Vairāk
Pludmales dvieļi
Pludmales dvieļi
Piedāvājam “SLOWDOWN” dvieļus, kas paredzēti lietošanai ārā. Galvenās to priekšrocības, ko ļoti vēlamies pieminēt – lielāks nekā parastie dvieļi, kā arī tādas īpašības kā: lieliski uzsūc mitrumu, viegls, mīksts un gaisa caurlaidīgs audums. Dvieļi ir paredzēti klāšanai uz Sunbed modeļa, kas dod vēl vairāk komforta tiem, kam patīk saules peldes, izkāpjot no baseina vai vienkārši gulšņājot pļaviņā.
105x80x85 cm 
No € 26 Vairāk
Sēžammaisu aizsargmaisi
Sēžammaisu aizsargmaisi
Sēžammaisu aizsargpārvalki – aizsargā sēžammaisus no apkārtējās vides ietekmes: saules, lietus, putekļiem un mitruma.
120x130x80 cm 
No € 9 Vairāk
Dāvanu maisiņi
Dāvanu maisiņi
SLOWDOWN sēdmaiss/pufs var būt lieliska dāvana Jūsu draugiem vai uzņēmuma klientiem. Jūs varat ne tikai izvēlēties no lielā modeļu un audumu klāsta, bet padarīt savu izvēli patiesi īpašu, izmantojot mūsu pakalpojumus, piemēram, auduma apdruku vai izšūšanu. Bet tas vēl nav viss! Mūsu uzņēmums var piedāvāt pat īpašu iepakojumu! Ja vēlaties pārsteigt kādu ar dāvanu, sazinieties ar mums, un nodrošināsim, ka Jūsu dāvana būs neaizmirstama.
105x80x85 cm 
No € 9 Vairāk
105x80x85 cm 
No € 24 Vairāk
Granulas
Granulas
Varbūt Jums liekas, ka pēc ilgstošas lietošanas sēdmaiss/pufs sāk zaudēt formu? Nekādu problēmu! Sēdmaisi/pufi ir veidoti tā, lai tajos varētu atkārtoti iepildīt granulas, ko varat iegādāties mūsu uzņēmumā. Ir iespēja izvēlēties starp 100 L un 200 L iepakojumiem. 
105x80x85 cm 
No € 9 Vairāk

Debešķīga bauda

Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

Ātrāk nekā mēbeles

Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

Universāls izmantojums

Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

Dizaina daudzveidība

Plaša audumu un formu izvēle.


Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika