TIKPAT MĪKSTI, TIKAI AR CITU NOSAUKUMU. Sēžammaisi “Pušku pušku” tagad būs – “Slowdown”
Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +371 271 08489 E-pasts: info@slowdown.lv
Izvērst filtrus
Saklaut filtrus

Izmērs

Mērķis

Ārējie apvalki

Ārējais apvalks Seat
Ārējais apvalks Seat
Colorin – Spānijā izgatavots mēbeļu gobelēns, ko var lietot gan ārā, gan telpās. Šim audumam ir augstākie gaismas izturības rādītāji (>7/8), tāpēc tas ir piemērots lietošanai ārā; saulainās dienās tas labi saglabā krāsu un neizbalo. OEKO-TEX® Class1 sertifikāts apstiprina, ka šis ir materiāls bez toksiskām vielām un alergēniem, tāpēc lieliski piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tas ir gaisa caurlaidīgs un ļoti praktisks augstas kvalitātes audums, kas atgrūž ūdeni, to var mazgāt temperatūrā līdz 40°C. Sēžammaiss ir izgatavots no Colorin, to var lietot āra terasēs, uz balkoniem vai sauļojoties pie baseina.
100x80x85 cm 
No € 86 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Sofa Tube
Ārējais apvalks Sofa Tube
Sofa MooG - dīvāna formas sēžammaiss, paredzēts karaliskai atpūtai divatā. Roku darba dīvāns ir vislabākā alternatīva parastajiem dīvāniem, pateicoties iekšpusē esošajām polistirola granulām, dīvāns lien cauri jebkurām durvīm, un vissvarīgākais - pielāgojas cilvēka ķermeņa formai. Šīs mēbeles ir piemērotas gan klasiskajam, gan modernam interjeram, un to parasti izmanto plašās mājās un lielos birojos. Sofa MooG ir ciets un ērts sēžammaiss tiem, kas dod priekšroku nestandarta mēbelēm.
120x130x80 cm 
No € 172 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Razzy
Ārējais apvalks Razzy
Audums Home ir mīksts audums mājīgai pasteļtoņu istabai, kur klusums un miers sniedz iespēju viegli un ātri relaksēties. Materiāls ir piemērots cilvēkiem, kas meklē mājas mēbeles zemes toņos. Var izvēlēties starp vienkrāsainiem audumiem, ko iespējams kombinēt, tā atrodot piemērotāko variantu mājas interjeram. Neuztraucies, ja pamani traipiņu! Vienkārši noņem ārējo maisu un izskalo to veļas mazgājamajā mašīnā!
110x70x65 cm 
No € 58 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Tube 100
Ārējais apvalks Tube 100
Barcelona – velūra audums, kas dažādos interjeros izskatās grezni un moderni. Šis mēbeļu gobelēns ir gaisa caurlaidīgs, kā arī pārklāts ar speciālu slāni, kas neļauj ātri iesūkties šķidrumiem. Barcelona raksturīgs maigums, īsu pūku virsma, tāpēc uz sēžammaisa, kas šūts no šī auduma, ir ne vien ērti sēdēt, bet arī patīkami tam pieskarties. Nedaudz spīdīgais gobelēns ir izgatavots bez ķimikālijām (atbilstības apstiprinājums REACH) un ir piemērots lietošanai iekštelpās. Vajadzības gadījumā sēžammaisa pārvalku ieteicams mazgāt temperatūrā, kas nepārsniedz 30°C; iespējama sausā tīrīšana.
120x100x80 cm 
No € 143 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Tube
Ārējais apvalks Tube
Riviera audums ir pasteļtoņu materiāls, kas ir piemērots lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām. Auduma virsma ir pārklāta ar nelipīgu slāni (pārklāta ar teflonu), kas padara to izturīgu pret dažādiem traipiem: piepildītie šķidrumi aizbēg (novēršot šķidrumu uzsūkšanos). Riviera ir piemērota bērniem - bez ķīmiskām vielām (REACH apstiprinājums) un viegli kopjama - veļas mazgājamā mašīnā (40 ° C). Tas ir elpojošs un gaisa caurlaidīgs materiāls, kas piemērots īslaicīgai izmantošanai ārpus telpām: verandās, iekšpagalmos, pludmalēs vai pie baseina. Riviera audums - Vidusjūras reģiona iedvesmota praktiska izvēle! Riviera audums atbilst OEKO-TEX® 100 Eco standartam, padarot to īpaši piemērotu bērniem.
120x70x80 cm 
No € 106 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Play
Ārējais apvalks Play
OX audums ir spilgts audums ar plašu krāsu izvēli, kas īpaši piemērots jauniešiem vai cilvēkiem, kuriem patīk spilgtas interjera krāsas. Visi vēlas būt “jauneklīgi krāsaini!”, padarot to par mūsu populārāko audumu. Uzņēmumi novērtē šo materiālu, jo tas var izšūt vai izdrukāt preču zīmju logotipus vai citus attēlus. Šis audums ir ūdensnecaurlaidīgs, stiprs, tāpēc no tā izgatavotie maisi ir piemēroti lietošanai iekštelpās un ārpus tām. OX ir praktisks materiāls, jo to ir viegli tīrīt un mazgāt mašīnā.
80x80x85 cm 
No € 75 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Sofa Seat
Ārējais apvalks Sofa Seat
Audums OX - spilgts audums ar lielu krāsu izvēli, īpaši piemērots jauniešiem vai cilvēkiem, kam patīk spilgtas krāsas interjerā. Visi vēlās būt "moderni krāsaini", tāpēc tas ir mūsu populārākais audums. Uzņēmumi novērtē šo materiālu, jo uz tā var izšūt vai drukāt logotipus, vai citus attēlus. Šis audums ir ūdensnecaurlaidīgs, izturīgs, tāpēc sēžammaisi, kas izgatavoti no tā var tikt lietoti kā iekštelpās, tā arī ārā. OX – praktisks materiāls, jo tas ir viegli kopjams un mazgājams veļas mašīnā.
100x150x85 cm 
No € 140 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Up!
Ārējais apvalks Up!
UP! – kuba formas sēžammaiss, kas ir labākā alternatīva parastajiem pufiem. Roku darba sēžammaiss der gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo tas ir ļoti praktisks: kompakta izmēra, ērts, pielāgojas ķermeņa formām. Šis pufs bieži tiek lietots, lai sasēdinātu negaidītus ciemiņus vai apsēstos, velkot apavus. UP! – universāls sēžammaiss, jo to var lietot kā galdiņu: papildus var iegādāties cietu koka virsmu; tas ir piemērots priekšnamam, viesistabai vai guļamistabai
45x45x40 cm 
No € 35 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Razz
Ārējais apvalks Razz
OX audums ir spilgts audums ar plašu krāsu izvēli, kas īpaši piemērots jauniešiem vai cilvēkiem, kuriem patīk spilgtas interjera krāsas. Visi vēlas būt “jauneklīgi krāsaini!”, padarot to par mūsu populārāko audumu. Uzņēmumi novērtē šo materiālu, jo tas var izšūt vai izdrukāt preču zīmju logotipus vai citus attēlus. Šis audums ir ūdensnecaurlaidīgs, stiprs, tāpēc no tā izgatavotie maisi ir piemēroti lietošanai iekštelpās un ārpus tām. OX ir praktisks materiāls, jo to ir viegli tīrīt un mazgāt mašīnā.
130x110x90 cm 
No € 83 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Razzmatazz
Ārējais apvalks Razzmatazz
Audums Outside- stingra un izturīga mākslīgā āda, kas piemērota lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām! Outside ir ļoti praktisks materiāls: par to ir viegli parūpēties, jo visus sakrājušos putekļus vai netīrumus var viegli noslaucīt ar mitru drānu. Uz Outside auduma var iegūt izcilu krāsu un augstas kvalitātes drukas attēlus, un tas ir ļoti ieteicams uzņēmumiem, kas vēlas reklamēt savus zīmolus. Mākslīgās ādas sēžammaisus bieži izmanto korporatīvajos āra pasākumos, atpūtas zonās, kā arī uz dzīvojamo māju balkoniem, terasēm un viensētām. Tāpēc izmantojiet šī auduma sēžammaisus jebkur un jebkurā laikā!
No € 93 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Sofa Lounge
Ārējais apvalks Sofa Lounge
Audums Home ir mīksts audums mājīgai un pasteļkrāsu telpai, kur klusums un miers ļauj viegli un ātri relaksēties. Materiāls ir piemērots cilvēkiem, kuri meklē zemes toņu mājas mēbeles. Var izvēlēties no vienas krāsas audumiem, kurus var kombinēt savā starpā, tādā veidā atradīsiet vispiemērotāko variantu mājas interjeram. Neuztraucieties, ja pamanījāt traipu, vienkārši novelciet ārējo maisu un ielieciet to veļas mazgājamā mašīnā.
No € 178 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Lounge
Ārējais apvalks Lounge
Quilted Nordic audums ir izgatavots no mūsu Nordic materiāla, un iekšpusē ir sašūts mīksts sintepona slānis. Pēc tam audums tiek sašūts, kas padara audumu īpaši mīkstu un bagātīgu, bet maiss stingri notur savu formu. Tā rodas moderni un klasiski sēžammaisi, kas ir lieliski piemēroti mājīgiem ziemas vakariem un saulainiem vasaras rītiem!
130x80x80 cm 
No € 102 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Mini
Ārējais apvalks Mini
Mini – kompakts pufa formas sēžammaiss, kas paredzēts gan bērniem, gan pieaugušajiem. Roku darba pufs ir piemērots lietošanai dažādās ikdienas situācijās: lai sasēdinātu negaidītus ciemiņus, lai apsēstos, aujot kājas, spēlējot galda spēles vai vakariņojot ārā pie ugunskura. Šo vieglo sēžammaisu Mini ir īpaši iemīļojuši bērni, jo to ir viegli pārnēsāt, tāpēc tā ir lieliska dāvana mazajiem dažādos svētkos.
45x45x35 cm 
No € 24 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Sunbed
Ārējais apvalks Sunbed
Audums Home ir mīksts audums mājīgai un pasteļkrāsu telpai, kur klusums un miers ļauj viegli un ātri relaksēties. Materiāls ir piemērots cilvēkiem, kuri meklē zemes toņu mājas mēbeles. Var izvēlēties no vienas krāsas auduma, ko var kombinēt, lai atrastu vispiemērotāko variantu mājas interjeram. Neuztraucieties, ja pamanāt traipu, vienkārši novelciet ārējo maisu un mazgājiet to veļas mašīnā.
180x70x80 cm 
No € 141 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks MooG
Ārējais apvalks MooG
Audums Nordic ir ārkārtīgi mīksts un patīkams pieskārienam. Tas ir audums ar plašu krāsu diapazonu, no pasteļtoņiem līdz spilgtākām krāsām. Apvienojot skandināvu toņus un auduma mīkstumu, sapratīsiet, ka šis audums ir pareizā izvēlē jūsu mājas stilam. Audumam NORDIC ir OEKO-TEX® 100 sertifikāts, kas apstiprina, ka šis mēbeļu gobelēns atbilst starptautiskiem ekoloģijas standartiem OEKO-TEX®. Tas nozīmē, ka NORDIC materiāls ir pilnīgi drošs lietošanai bērniem, kvalitatīvs, uzticams, tajā nav kaitīgo materiālu un alergēnu, tāpēc tas ir īpaši piemērots bērniem.
95x125x65 cm 
No € 190 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Softbox
Ārējais apvalks Softbox
Softbox – kompakts, ērts sēžammaiss, kas paredzēts, lai ikdienā patīkami apsēstos. Roku darba pufs ir universāls, tāpēc to var izmantot kā pufu, uz kura sēdēt, vai kā galdiņu, kur novietot mantas. Tam ir neliels izmērs, un tas pielāgojas ķermeņa formām, tāpēc šo sēžammaisu ir īpaši iecienījuši bērni, lai ērti rotaļātos un zīmētu. Tas bieži tiek lietots arī, lai apsēdinātu negaidītus ciemiņus vai apsēstos, velkot apavus. Softbox – stilīgs pufs, kas der gan bērniem, gan vecākiem.
No € 47 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Game
Ārējais apvalks Game
Quilted Nordic audums ir izgatavots no mūsu Nordic materiāla, un iekšpusē ir sašūts mīksts sintepona slānis. Pēc tam audums tiek sašūts, kas padara audumu īpaši mīkstu un cietu, bet maiss stingri notur savu formu. Tā dzimst moderni un klasiski sēžammaisi, kas ir lieliski piemērota mājīgiem ziemas vakariem un saulainiem vasaras rītiem!
75x75x65 cm 
No € 63 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Plus 70
Ārējais apvalks Plus 70
Barcelona – velūra audums, kas dažādos interjeros izskatās grezni un moderni. Šis mēbeļu gobelēns ir gaisa caurlaidīgs, kā arī pārklāts ar speciālu slāni, kas neļauj ātri iesūkties šķidrumiem. Barcelona raksturīgs maigums, īsu pūku virsma, tāpēc uz sēžammaisa, kas šūts no šī auduma, ir ne vien ērti sēdēt, bet arī patīkami tam pieskarties. Nedaudz spīdīgais gobelēns ir izgatavots bez ķimikālijām (atbilstības apstiprinājums REACH) un ir piemērots lietošanai iekštelpās. Vajadzības gadījumā sēžammaisa pārvalku ieteicams mazgāt temperatūrā, kas nepārsniedz 30°C; iespējama sausā tīrīšana.
No € 56 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Sofa MooG
Ārējais apvalks Sofa MooG
Audums Outside - stingra un izturīga mākslīga āda, kas paredzēta lietošanai kā ārā, tā arī iekštelpās! Outside ir ļoti praktisks audums: to ir ļoti vienkārši kopt, jo sakrātos putekļus un netīrumus var viegli noslaucīt ar mitru lupatiņu. Uz Outside auduma iespējams iegūt īpaši spilgtu krāsu un augstas kvalitātes druku, tāpēc to īpaši iesakām uzņēmumiem, kas vēlās reklamēt savus zīmolus. Mākslīgās ādas sēžammaisus visbiežāk izmanto uzņēmumi āra pasākumos, atpūtas zonās, un dzīvojamo māju balkonos, terasēs un pagalmos. Tāpēc izmantojiet šī auduma sēžammaisus jebkur un jebkurā laikā!
100x195x65 cm 
No € 244 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Sofa Sunbed
Ārējais apvalks Sofa Sunbed
Sofa Sunbed – “SLOWDOWN” labākais vasaras produkts, radīts karaliskai atpūtai un ideālam komfortam. Lieliska izvēle vasarai pie peldbaseina vai jūras, vai vienkārši uz terases vai vasarnīcā, lai varētu sauļoties vai vienkārši atpūsties, lasot iemīļoto grāmatu. Uz Sofa Sunbed pilnā garumā var izstiepties vairāk nekā 1 cilvēks. Tā platums ir 130 cm, bet garums – 2 metri. Sēžammaiss ir izstrādāts ar ērtu atzveltni muguras atbalstam, bet tajā esošās granulas pielāgojas ķermeņa formai. Sunbed modeļa guļam-/sēžammaisi visbiežāk tiek izmantoti pie peldbaseiniem, uz terasēm, SPA un vasarnīcās, kā arī viesnīcās zonās pie ūdens.
No € 203 Izvēlieties audumu
Ārējais apvalks Sunbed 90
Ārējais apvalks Sunbed 90
Sunbed 90 – radīts ērtai atpūtai tik ērtā veidā, cik vien var iedomāties, lai baudītu saules starus pie peldbaseina vai zālītē. Visi Sunbed modeļi ir izstrādāti ar ērtu atzveltni muguras atbalstam, bet iekšā esošās granulas pielāgojas ķermeņa formai, tāpēc tajos var patīkami relaksēties. Sunbed modeļa sēžammaisi visbiežāk tiek izmantoti pie peldbaseiniem, uz terasēm, SPA un vasarnīcās, kā arī viesnīcās zonās pie ūdens. 
180x100x80 cm 
No € 179 Izvēlieties audumu

Debešķīga bauda

Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

Ātrāk nekā mēbeles

Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

Universāls izmantojums

Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

Dizaina daudzveidība

Plaša audumu un formu izvēle.


Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika